Проект "Приїздіть до нас на Маловисківщину"


Буває часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво-
Оці степи, це небо, ці ліси,
Усе так гарно, чисто, незрадливо,
Усе, як є-дорога, явори,
Усе моє, все зветься -Україна.
Така краса висока і нетлінна,
Що хоч спинись і з Богом говори.
                                                    Валентина Ткач

ЗАВДАННЯ№2

Потрібно виконати до 9 грудня 2016 року

Пропонуємо педагогам-організаторам району взяти участь у краєзнавчому етнографічному проекті" Приїздіть до нас на Маловисківщину".
Україна-дивовижна країна, ландшафт якої вражає розмаїттям:від величних Карпатських гір на заході, родючих степів у центрі, до мальовничих берегів Чорного й Азовського морів на півдні. Кожен куточок України-це невичерпна скарбниця культурних, природних, історичних цінностей, варта того, щоб її відкрили. Так, Львів-столиця західної України-вважається одним із найголовніших культурних центрів країни з середньовічним Старим містом та різноманітною архітектурою. Портова Одеса, відома як "Перлина Чорного моря",- це захоплююче місто, де змішані різні культури та архітектурні стилі. Курорти Криму, перлиною якого є Ялта, приваблюють безліч туристів як з України, так і з-за кордону. Карпатські гори ваблять лижників та мандрівників упродовж року. Цей регіон також відомий цілющими мінеральними джерелами та багатими на історію місцями.
Пропонуємо педагогам-організаторам взяти участь у проекті "Приїздіть до нас на Маловисківщину" та переконати всіх, що Маловисківщина унікальна і неповторна, що у нас теж можна добре відпочити, для цього досить відвідати найцікавіші місця.
Зробіть рекламу вашої місцевості. Потім відкрийте спільну презентацію, створіть слайд та розмістіть на ньому найкращі краєвиди міста чи села, в якому ви проживаєте або місце, яким пишаються ваші земляки. У примітках вкажіть учасників проекту. Додайте посилання за яким можна перейти на ваш блог та ознайомитися детальніше з результатами роботи над даним проектом.  
Презентацію можна відкрити тут  

Немає коментарів:

Дописати коментар